Kontakt
Strona należy do grupy fansubberskiej promującej kulturę Dalekiego Wschodu - Twoja Mała Japonia. W zależności od treści wiadomości w temacie e-maila należy zamieścić odpowiedni tekst (e-maile bez odpowiedniego tagu mogą zostać pominięte):
- pomoc techniczna i ogólne pytania odnośnie portalu: [pomoc techniczna];
- tłumaczenia i pytania odnośnie grupy fansubberskiej: [twoja mała japonia];
- w przypadku zainteresowania reklamą na stronie, proszę przejść do działu Reklama.

Odpowiedzi na najpopularniejsze pytania (nie należy ich zadawać):

1. Czy będziecie tłumaczyć serię xyz?
- Sami wybieramy anime, które bierzemy na warsztat, proszę nie wysyłać propozycji nowych serii.

2. Dlaczego tłumaczenie trwa tak długo? Czy nie da się szybciej?
- Samo tłumaczenie i przygotowanie timingu 25-minutowego odcinka trwa od dwóch do nawet czterech godzin, do tego trzeba doliczyć czas na obróbkę napisów, kodowanie obrazu oraz wysłanie na serwer (około 1-2 godziny).

3. Czy mogę dołączyć do Twojej Małej Japonii?
- Aktualnie nie ma takiej możliwości.

4. Czy mogę wesprzeć projekt finansowo? Czy jest to strona komercyjna?
- Dziękujemy, ale nie ma takiej możliwości. Jest to strona czysto fanowska, cały zysk z reklam przekazywany jest na jej utrzymanie (aktualnie jest to około 500 złotych miesięcznie, serwer 300 złotych, statystyki stat24, konta shell dla tłumaczy oraz szybki internet dla jednego z nich). Brakującą kwotę dopłacamy z własnej kieszeni. Jeśli chcesz nam jakoś pomóc, prosimy rozważyć wyłączenie AdBlocka na naszej stronie, jeśli takowego używasz.


Dodano: 06.09.2016↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, ova, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime: Clannad, Magi.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.